• Bize Yazın
  • bilgi@tasmakmakina.com.tr
Taşmak Makine

Firmamız Hakkında

Ekmekçilik sektörüne 1980 yılından itibaren başlayan ekmek üretimi ile sektördeki sıkıntıları bizzat keşfedip yaşamayla oluşmuştur. Firmamız 2010 yılında 500 m² 'lik bir alanda ekmek ve pasta makina sanayisine tam ve yarı otomatik pişirme fırınları üretimi ile girerek 3 senelik zaman diliminde 2000m2' lik kapalı alan ile hizmet verdik. Şu an ise 6000m2 kapalı alanı mevcut fabrikamız ile hizmet etmekteyiz.

 ıso standartlarında üretim yapan şirketimiz uzman ar-ge departmanımızın otomasyon sistemine dayalı tasarladığı standart, ayrıca özel ebat ve adet kapasiteli fırınlarımızı bilgisayar teknolojisi ve özel yazılımlar kullanarak hesap ve analizler sonrası oluşan teknik detaylar sonrası tecrübeli üretim ile montaj ekibimizle hizmetinize sunmaktayız. 

Vizyonumuz gereği gelişen ülkemize en iyi hizmet anlayışı ile üretim yaparak paralelinde dünyaya kalitemizi yansıtarak büyümektir.  Firma ürün portföyümüzü sektör ve global ihtiyaç gamına bakarak hamur hane makine ve ekipmanları ile teknolojiye paralel ar-ge çalışmalarımız ile genişletiyoruz. En yakın zamanda sizi de ailemiz arasında görmek isteriz...

T

Sayılarla Taşmak Makina

Taşmak Makina olarak bugüne kadar sayısız fırın, imalathane kurulumu yaptık. Birçok firmaya sorunsuz teknik destek desteği sunuyoruz. Sektördeki kalitemiz müşterilerimiz tarafından bilinmektedir.
0

Teslim Edilen

0

Ödüllerimiz

Bizden

Haberler

Teklif İste